Бойовики обстріляли Мар'їнку: пошкоджено 7 будинків
Незаконні збройні формування обстріляли м.Мар'їнка Донецької області близько 16.20 у понеділок, унаслідок обстрілу було пошкоджено сім будинків, повідомляє Головне управління Національної поліції в Донецькій області.
"Під обстріл потрапили кілька вулиць. Зараз на місці працює поліція. Правоохоронці обходять постраждалі будинки, документують руйнування і шукають, кому потрібна допомога. Постраждалих, за попередніми даними, немає", - йдеться в повідомленні.
Постраждали будинки на вулицях Прокоф'єва, Жовтневої та прилеглі до них. "Дуже багато "прильотів", снаряди потрапили в будинки господарські будівлі, на городи. Лише за однією адресою нарахували близько 8 прильотів, є снаряди. Дивом ніхто не постраждав", - розповів начальник підрозділу Мар'їнського відділення поліції Геннадій Дегтярьов.
Поліцейські продовжують обхід постраждалого району. На допомогу в Мар'їнці виїхали також співробітники і керівництво Волноваського відділу поліції.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Четверо цивільних постраждали внаслідок ворожих обстрілів та атака БпЛА в Сумській області - ОВА
18:14, 07.12.2025
Ворог атакував Херсонщину, одна людина постраждала
08:22, 07.12.2025
Під ворожим обстрілом опинилися 23 населених пункти Запорізької області
07:28, 07.12.2025
Росіяни вдарили по місту Новгород-Сіверський на Чернігівщині
02:33, 07.12.2025
Ще троє мешканців Дніпропетровщини постраждали внаслідок ворожої ракетної атаки
09:00, 06.12.2025
ОСТАННЄ
Кількість загиблих у Куп'янську-Вузловому зросла до двох - Нацполіція
19:33, 07.12.2025
Пасажиропотоки через кордон на в’їзд та виїзд цього тижня рівні – дані Держприкордонслужби
19:25, 07.12.2025
Угорщина й Словаччина збираються оскаржити в суді постанову ЄС про заборону імпорту нафти й газу з РФ
18:56, 07.12.2025
Лідери Нідерландів, Фінляндії та Великої Британії обговорили гарантії безпеки для України та нові варіанти її підтримки
18:11, 07.12.2025
У понеділок в Україні цілодобово діятимуть обмеження обсягом від 2,5 до 4 черг - Укренерго