Події

Кількість користувачів української соцмережі Ukrainians за 5 днів сягнула 100 тис.

Українська соціальна мережа Ukrainians, розроблена канадським стартап-інкубатором з активами в Україні StartupSoft, через п'ять днів після відкриття реєстрації досягла рівня 100 тис. користувачів й анонсує розширення функціонала найближчим часом.

Як повідомила в коментарі агентству співзасновник проекту Олександра Струмчинська, 22 червня Ukrainians планує впровадити можливість пошуку і додавання друзів, а 30 червня - публікацію та можливість ділитися контентом. Наразі в соцмережі можна лише зареєструватися і змінити фотографію профілю.

"Нині фінансуванням проекту займається StartupSoft, але ми також розглядаємо можливість залучення інвестицій у майбутньому", - сказала О.Струмчинська.

За її словами, соцмережа використовує сервери Microsoft, розробники обрали колумбійський домен .co, а сайт соцмережі хоститься в місті Денвер (США).

"Розробляючи проект, ми обрали колумбійський домен, оскільки це зручніше з фінансової точки зору, але найближчим часом маємо намір перейти на український домен", - зазначила вона.

Раніше, 3 червня, було представлено першу версію соцмережі й відкрито реєстрацію. StartupSoft планує завершити повноцінну реалізацію проекту і презентувати всі частини функціонала протягом чотирьох місяців.

У травні на сторінці Ukrainians у Facebook повідомлялося, що команда з 30 програмістів StartupSoft разом із співзасновницею О.Струмчинською готова розробити українську соцмережу одночасно для трьох платформ - web, iOS та Android.

StartupSoft - канадський стартап-інкубатор, заснований вихідцями з Тернопільської області. Має штаб-квартиру в Тернополі. Кількість працівників налічує близько 30 осіб.

Як повідомлялося, президент України Петро Порошенко указом від 15 травня ввів у дію рішення РНБО від 28 квітня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)".

Цим рішенням вводяться, зокрема, санкції проти соціальних мереж "ВКонтакте" і "Одноклассники", а також компаній "Мейл.ру", "Яндекс" і їхніх сервісів. Доступ до всіх сервісів "Яндекса" і Mail.ru заборонено на три роки. Під санкції потрапила також низка великих російських IT-компаній (1С, "Лабораторія Касперського", "Енвіжен" та ін.).

Реклама
Реклама

ОСТАННЄ