Великобританія направляла українській стороні інформацію про британський паспорт Насірова
Посольство Великобританії в Україні підтверджує, що українській стороні було передано інформацію про наявність британського паспорта у відстороненого глави Державної фіскальної служби України Романа Насірова.
"Посольство ВБ (Великобританії - ІФ) підтверджує направлення листа НАБУ від 06.03.2017 і подальшої інформації, наданої паспортною службою ВБ українській стороні", - написала посол Великобританії в Україні Джудіт Гоф у "Твіттері", відреагувавши таким чином на заяви Р.Насірова про фальсифікацію інформації про те, що у нього є британський паспорт.
Посольство ВБ підтверджує направлення листа НАБУ від 06.03.2017 та подальшої інформації, наданої Паспортною службою ВБ українській стороні https://t.co/0X2vDnmv5P
— Judith Gough (@JudithGoughFCO) 8 июня 2017 г.Як повідомлялося, детективи НАБУ оголосили про підозру в скоєнні злочину главі ДФС 2 березня увечері, після чого здійснили його затримання в лікарні "Феофанія". Він підозрюється в скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 (зловживання службовим станом, що спричинило тяжкі наслідки) Кримінальні кодекси України.
7 березня Солом’янський райсуд Києва обрав Р.Насірову запобіжний захід у вигляді утримання під вартою строком на 60 діб з альтернативою запоруки в сумі 100 млн грн. Водночас САП просила суд призначити Р.Насірову застав в сумі 2 млрд грн
16 березня в САП повідомили, що за Р.Насірова його дружина внесла заставу в 100 млн грн
30 травня НАБУ прийняло рішення про відмову у виїзді за кордон Р.Насірову.
2 червня стало відомо, що Солом’янский райсуд Києва відмовив Р.Насірову у перегляді його запобіжного заходу.
Детективи НАБУ і прокурори САП ініціювали клопотання про стягнення застави у розмірі 100 млн грн у дохід держави через те, що Р.Насіров не здав британський паспорт.
8 червня Солом’янский райсуд Києва відхилив клопотання детективів НАБУ і прокурорів САП про стягнення застави до бюджету, рішення оскарженню не підлягаю.