Події

Перспективними для інвесторів у Маріуполі є металургія, машинобудування, сільське господарство і туризм

Комісар Європейського Союзу з питань європейської політики сусідства і розширення Йоханнес Ган вважає, що перспективними для інвесторів в Маріуполі є металургія, машинобудування, сільське господарство, а в середньо - і довгостроковій перспективі туризм.

"У першу чергу варто назвати металургію і все, що з нею пов'язано... виробництво двигунів, також якщо озирнутися навколо, то можна побачити, що це багатий сільськогосподарський район, тому виробництво сільськогосподарських продуктів – ще одна перспективна сфера. Також у середньо-та довгостроковій перспективі я б не недооцінював потенціал туризму", - сказав він на брифінгу в Маріуполі (Донецька область) у п'ятницю.

Єврокомісар зазначив, що в Маріуполі є значна кількість висококваліфікованих кадрів і хороша наукова база.

Віце-прем'єр - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко зазначив, що Україні важливо самій пропонувати Європі сфери для інвестування.

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ