Неповнолітні в колоніях повинні мати можливість вивчати англійську мову дистанційно
Неповнолітнім, які відбувають покарання за скоєні злочини, необхідно створити умови для вивчення англійської мови дистанційно, заявив міністр юстиції України Павло Петренко.
"Сьогодні я анонсував, що ми в дитячих колоніях встановимо спеціальне обладнання і виділимо приміщення, де буде Інтернет, і де діти зможуть вивчати англійську мову дистанційно", - сказав П. Петренко журналістам після відкриття виставки творчих робіт підлітків, засуджених за злочини, "Крок назустріч" у середу в Києві.
За словами міністра, "суспільство в боргу перед цими дітьми, у яких в якийсь момент не було сильної підтримки дорослих і вони скоїли злочин".
П. Петренко впевнений, що таким дітям треба дати шанс і надію на нове життя. "Ми їм даємо надію і віру, що все можна змінити, що, вийшовши на свободу, у них буде нормальне життя", - сказав П. Петренко.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Чотирьом неповнолітнім повідомили про підозру за побиття чоловіка в Києві
02:35, 08.02.2025
Член паралімпійської нацзбірної РБ причетний до викрадення українських дітей із ТОТ
06:31, 03.07.2023
Ще + 20 пікапів для ЗСУ: мережа UPG відзначає 20-річчя, зміцнюючи оборону країни
12:52, 27.03.2023
Генпрокурор про тримання російських військовополонених: Є дві "розморожені" колонії, але 60 місць тимчасового тримання повністю перекривають потреби
11:20, 25.04.2022
Правоохоронці Запорізької області розслідують кілька кримінальних проваджень за фактами тяжких злочинів, вчинених стосовно неповнолітніх
08:29, 18.01.2022
ОСТАННЄ
Чисельність населення на підконтрольній території України сягає близько 31,5 млн людей
12:22, 25.02.2025
Міноборони створило ДП "Цифрова Армія" для допомоги військовим, цивільним і бізнесу
12:18, 25.02.2025
Кількість постраждали внаслідок ворожого обстрілу Херсону 24 лютого зросла до шести осіб
11:18, 25.02.2025
Франція пропонує Європі розширити свій ядерний щит, розмістивши ядерну зброю в Німеччині
10:08, 25.02.2025
Якщо перемир'я не буде дотримано, це буде найкращим доказом несерйозності Росії – Макрон