Рада ввела поняття "національних видів спорту" і зарахувала до таких гопак
Верховна Рада визначила поняття національних видів спорту і передбачила можливість створення федерацій таких видів спорту.
Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", відповідний закон №5324 про внесення змін до закону про фізичну культуру і спорт щодо визнання національних видів спорту на пленарному засіданні в четвер у другому читанні і в цілому підтримали 227 народних депутатів.
"Наші гопаківці... Сьогодні для них свято зробили народні депутати", - сказав після голосування голова парламенту Андрій Парубій.
Згідно з ухваленим законом визначено, що національними є види спорту, що ґрунтуються на національно-культурних традиціях України.
У разі відсутності міжнародної спортивної федерації статус національної спортивної федерації, що сприяє розвитку відповідного виду спорту, надається за рішенням Міністерства молоді та спорту. Згідно із законом, Міністерство також формуватиме збірні команди з національних видів спорту.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
До Верховної Ради надійшло подання президента України про звільнення Малюка - Стефанчук
20:29, 09.01.2026
У Раді відсутнє тепло- та водопостачання – нардеп
11:17, 09.01.2026
Наступного тижня в Раді заплановано розгляд кадрових звільнень та призначень – Железняк
08:17, 09.01.2026
Декларації без реальних гарантій лише створюють ілюзію прогресу до миру - голова євроінтеграційного комітету Ради
00:28, 08.01.2026
Шмигаль та Федоров обговорили з комітетом нацбезпеки пріоритети оборонного відомства
19:50, 07.01.2026
ОСТАННЄ
Україна очікує від країн ЄС і НАТО дієвої реакції на застосування "Орєшніка" - Кондратюк
11:41, 13.01.2026
Помер чоловік, поранений під час атаки ворога "іскандерами" на Кривий Ріг – Вілкул
11:26, 13.01.2026
РФ суттєво пошкодила два енергооб'єкти ДТЕК на Одещині
11:21, 13.01.2026
Росія завдала ракетного удару по Харківському інноваційному терміналу "Нової пошти", знищено вантажний термінал та частково поштовий
11:17, 13.01.2026
Внаслідок обстрілів відключено споживачів у Києві, семи областях та ще в двох регіонах – через негоду