Принцеса правлячого дому Японії втратить титул, якщо вийде заміж за однокурсника
Внучка імператора Японії Акіхіто принцеса Мако планує вийти заміж за колишнього однокурсника, неаристократа Кея Комура, що означатиме для принцеси втрату аристократичного титулу, повідомляють в середу місцеві ЗМІ.
Після ймовірного весілля принцесу Мако не вважатимуть членом Японської імператорської сім'ї.
Офіційну заяву про заручини, мабуть, буде оприлюднено в червні, а весілля має відбутися наступного року, зазначають ЗМІ.
Водночас японська влада не коментує цієї інформації і закликали дочекатися офіційного оголошення Управління Імператорського двору Японії.
"На цьому етапі ми хотіли б у спокійній обстановці дочекатися офіційної заяви", - сказав на прес-конференції в середу генсек кабміну Японії Йосихіде Суга.
Принцеса Мако Акісіно - старша дочка принца Акісіно (Фуміхіто) і принцеси Акісіно (Кіко), і перша внучка імператора Японії Акіхіто.
Згідно із Законом про імператорський дім від 16 січня 1947 року, японський трон передається лише чоловікам.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
В Японії скасували попередження про загрозу цунамі
10:34, 12.12.2025
МВС України отримає від Японії додаткову техніку для розмінування та медичне обладнання для лікування бійців на суму $27 млн
15:17, 02.12.2025
Сибіга розповів новому главі МЗС Японії про енергетичні потреби напередодні зими, запросив в Україну
22:11, 12.11.2025
Нова прем’єр-міністерка Японії у першій розмові із Зеленським запевнила у продовженні підтримки України
16:35, 05.11.2025
Секретар РНБО обговорив з послом Японії безпекову та економічну співпрацю
16:34, 04.11.2025
ОСТАННЄ
Голова НБУ та "ПриватБанк" вибачилися перед ветераном без рук за відмову видати картку
23:08, 17.12.2025
Сенат США схвалив оборонний бюджет на 2026 рік із $800 млн для України
22:51, 17.12.2025
США та РФ на вихідних в Маямі обговорять шляхи припинення війни в Україні - ЗМІ
22:10, 17.12.2025
У Франції за запитом ДБР провели обшуки в ексгенпрокурора Піскуна
21:53, 17.12.2025
Україна виконала норматив призначення суддів за програмою Ukraine Facility