Начальник Головного управління Національної поліції України в Києві Андрій Крищенко повідомив, що правоохоронці затримали 24 людини за адресою вул. Мазепи, 6а.
"Затримано 24 людини. Ми всіх не ідентифікували. 24 людини безпосередньо в офісі на Мазепи, 6а", - сказав він журналістам у Києві у вівторок.
Він уточнив, що на Арсенальній площі перед початком маршу було затримано ще одну людину, яка намагалася розгорнути банер із символікою в стилі георгіївської стрічки.
На запитання журналістів, чи була в активістів зброя, А.Крищенко сказав: "Ні, зброю не вилучали".
Він зазначив, що затримання в офісі на вул. Мазепи, 6а розпочалися після хуліганських дій (димові шашки) і за здійснення опору правоохоронцям, коли один поліцейський постраждав. За його словами, за цими статтями відкрито кримінальне провадження. Цих 24 людини доставили до Печерського райуправління поліції, буде проведено невідкладні слідчі дії.
За словами А.Крищенка, інформація щодо постраждалих уточнюється, але суттєвих травм ніхто не отримав. "Наразі звернень до медичних закладів або поліції немає", - зазначив він.
А.Крищенко також повідомив, що поліцейські разом з активістами вилучали георгіївські стрічки у людей похилого віку - учасників акції, а 82-річна жінка розгорнула червоний прапор.