Полторак нагородив 16 учасників ліквідації наслідків НС на арсеналі біля Балаклії
Міністр оборони України Степан Полторак в четвер у рамках робочої поїздки до Харківської області нагородив 16 учасників ліквідації наслідків вибухів боєприпасів на 65-му арсеналі біля Балаклії, повідомляє сайт оборонного відомства.
"Сьогодні ми вшановуємо людей, які з честю і гідністю винесли важкі випробування, бездоганно виконали свій громадянський обов'язок і, ризикуючи життям і здоров'ям, рятували рідну землю від біди. Я щиро вдячний їм за це", - сказав міністр, вручаючи нагороди.
За інформацією Міноборони, за організацію і надання всебічної допомоги у ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, активну громадянську позицію та патріотизм, 16 учасників ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в Балаклії були нагороджені відзнаками цього міністерства - нагрудним знаком "Знак пошани" і медаллю "За сприяння Збройним силам України".
Як повідомлялося, в ніч на 23 березня почалися вибухи на території 65 арсеналу (в/ч 1652), неподалік від м. Балаклії. Тоді в результаті детонації боєприпасів загинула жінка, троє постраждали. Пізніше в лікарні померла ще одна постраждала.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Міноборони спрямувало додаткові 2,1 млрд грн для замовлення дронів та іншої техніки через DOT-Chain Defence
17:31, 04.12.2025
Шмигаль на зустрічі із Домбровскісом наголосив на важливості ухвалення рішення щодо репараційного кредиту
20:07, 01.12.2025
У системі DELTA вже зареєструвались понад 200 тисяч користувачів
19:21, 28.11.2025
У Резерв+ буде нова функція для військовозобов'язаних
21:27, 27.11.2025
ГАР при Міноборони наполягає на розслідуванні схеми при закупівлі бронежилетів у рамках "Міндічгейту"
19:34, 26.11.2025
ОСТАННЄ
Американці та українці узгодили рамки безпекових домовленостей та обговорили необхідні засоби стримування для підтримання тривалого миру – Держдеп
15:53, 06.12.2025
Заступник Рубіо різко розкритикував країни ЄС після зустрічі в НАТО, а Маск закликав розпустити Євросоюз
15:38, 06.12.2025
Нічний обстріл РФ змусив три АЕС України зменшити потужність, а ЗАЕС на 30 хв втратила зв’язок з мережею – МАГАТЕ
15:10, 06.12.2025
Окупанти атакували дроном цивільне авто в Сумській області, поранено двох чоловіків
15:03, 06.12.2025
Кіберкорпус ГУР атакував провідну логістичну компанію РФ до Дня ЗСУ - джерела