Напередодні Євробачення-2017 СБУ провела антитерористичні навчання
Координаційна група Антитерористичного центру Головного управління Служби безпеки України в місті Києві і Київській області провела спеціальні навчання напередодні пісенного конкурсу "Євробачення-2017", повідомляє прес-служба відомства.
Навчання проходили на базі Міжнародного виставкового центру, де відбудеться конкурс.
"Тренування відбулися в умовах максимально наближених до реальних. Відпрацьовано взаємодію правоохоронних відомств, уповноважених на боротьбу з тероризмом, рятувальних служб і органів влади. За умовами навчання, озброєні вогнепальною зброєю і вибухівкою "терористи" підірвали легковий автомобіль, захопили заручників, забарикадувалися у приміщенні МВЦ і повідомили про свої вимоги", - йдеться в повідомленні на сайті відомства.
Навчання пройшли успішно: оперативні працівники затримали "терористів", медики надали допомогу "пораненим", вибухотехніки знешкодили "вибухівку", знайдену в будівлі.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
СБУ затримала у Києві 64-річну мешканку Макїївки, яка працювала на окупантів
11:40, 01.01.2026
СБУ уразила велику нафтобазу росрезерву в Ярославській області РФ
15:45, 31.12.2025
Довічне ув'язнення отримали двоє чоловіків, які шпигували для ворога за українськими військовими - СБУ
11:21, 31.12.2025
СБУ: в Києві викрито адвоката, який займався видурюванням грошей у підприємців
14:27, 30.12.2025
СБУ затримала киянина, який "засвітив" роботу ППО під час обстрілів столиці
11:29, 30.12.2025
ОСТАННЄ
Зеленський - президенту Кіпра: Важливо, щоб Україна була серед головних пріоритетів під час кіпрського головування в Раді ЄС
19:06, 01.01.2026
Зеленський анонсував 5 січня зустріч начальників Генштабів
18:50, 01.01.2026
Умєров в Анкарі зустрічався з головою Національної розвідувальної організації
18:38, 01.01.2026
Головування Кіпру в Раді ЄС розпочинається у вирішальний момент для Європи - фон дер Ляєн
18:31, 01.01.2026
Загинув чоловік, травмувалися ще троє цивільних у Херсонській області через атаки ворога