Активісти деблокують центральний офіс Сбербанку в Києві
Кілька акивістів у вівторок уранці розбирають бетонні блоки, якими раніше в березні заблокували приміщення центрального відділення дочірнього банку Сбербанку Росії в Україні - ПАТ "Сбербанк" - на вул. Володимирська, 46, в Києві.
Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", від загороджувальних блоків, наліпок і написів очищено майже всю стіну будівлі. Активісти застосовують ручні інструменти. Деякі перехожі знімають те, що відбувається з допомогою мобільних телефонів.
Як повідомлялося, в середині березня представники націоналістичних організацій в центрі Києва замурували вхід до центрального відділення Сбербанку.
27 березня партія "Національний корпус", представники якої блокують роботу банків з російським капіталом в Україні, заявила про тимчасове припинення блокади з тим, щоб українці змогли забрати свої заощадження, проте планує наступний етап до повного припинення роботи всіх філій Сбербанку Росії в Україні.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Трамп заявив про блокаду всіх підсанкційних танкерів, що прямують до Венесуели і з неї
08:55, 17.12.2025
Блокада українсько-польського кордону польськими перевізниками має бути припинена за рішенням апеляційного суду - ЗМІ
22:25, 13.05.2025
Польські фермери анонсували блокування пункту пропуску "Медика-Шегині" з 8 жовтня до кінця року
12:03, 08.10.2024
Суд у РФ ухвалив забезпечувальні заходи за пов'язаним з українською "дочкою" Сбербанку позовом
00:15, 03.10.2024
У пункті пропуску "Угринів-Долгобичув" орієнтовно до 2 квітня знято блокаду пропуску вантажівок в обох напрямках
13:19, 28.03.2024
ОСТАННЄ
Морозна погода збережеться в Україні найближчими днями, вночі -15-20°, на півночі місцями -21-24°
13:22, 17.01.2026
За попередніми даними вибух у харківській багатоповерхівці має побутове походження
13:07, 17.01.2026
Зеленський провів спеціальний енергетичний селектор, доручив розібратися щодо будинків без опалення в Києві та збільшити обсяг імпорту електрики
13:02, 17.01.2026
У ЦПД спростували фейк про "повне відключення світла" на заході України
12:55, 17.01.2026
Майже 40% закладів освіти на Миколаївщині продовжать роботу в очному режимі, 20% перейдуть на дистанційку