Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою і поліцією припинили в Києві діяльність наркоугруповання, учасники якого збували амфетамін та канабіс у великих розмірах.
"Правоохоронці встановили, що зловмисники щомісяця збували понад 300 г наркотиків. Вони орендували будинок у передмісті столиці, де зберігали "товар". Оперативники спецслужби затримали одного з наркоділків при спробі продажу амфетаміну та марихуани постійному клієнту - члену громадської організації "Офіцерський корпус". Ще двох учасників наркоугруповання співробітники СБУ затримали пізніше", - повідомляє в понеділок прес-центр СБУ.
Загалом у наркоділків вилучили 85 г амфетаміну та понад 30 г канабісу. Відкрито кримінальне провадження за ст. 309 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їхніх аналогів без мети збуту). Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
СБУ затримала у Києві 64-річну мешканку Макїївки, яка працювала на окупантів
11:40, 01.01.2026
СБУ уразила велику нафтобазу росрезерву в Ярославській області РФ
15:45, 31.12.2025
Довічне ув'язнення отримали двоє чоловіків, які шпигували для ворога за українськими військовими - СБУ
11:21, 31.12.2025
СБУ: в Києві викрито адвоката, який займався видурюванням грошей у підприємців
14:27, 30.12.2025
СБУ затримала киянина, який "засвітив" роботу ППО під час обстрілів столиці
11:29, 30.12.2025
ОСТАННЄ
Сибіга привітав Кіпр із початком головування у Раді ЄС, Францію - у G7, Швейцарію - в ОБСЄ, наголосив на продовженні співпраці
20:33, 01.01.2026
Житловий будинок було зруйновано в Городищі Черкаської області через вибух газового балону, є постраждалі
19:24, 01.01.2026
Зеленський - президенту Кіпра: Важливо, щоб Україна була серед головних пріоритетів під час кіпрського головування в Раді ЄС
19:06, 01.01.2026
Зеленський анонсував 5 січня зустріч начальників Генштабів
18:50, 01.01.2026
Умєров в Анкарі зустрічався з головою Національної розвідувальної організації