Двоє бійців ЗСУ загинули, 20 поранені або травмовані за добу в зоні АТО
За минулу добу в зоні проведення антитерористичної операції на Донбасі загинули двоє українських військовослужбовців, 14 бійців дістали поранення, а 6 - бойові травми, повідомив речник Міністерства оборони з питань АТО Олександр Мотузяник.
"За минулу добу внаслідок бойових дій загинули двоє українських військовослужбовців, ще 14 дістали поранення, 6 – бойові травми", - сказав він на брифінгу в четвер у Києві.
О. Мотузяник розповів, що двоє військовослужбовців загинули в районі Авдіївки, один був поранений під Попасною, ще 4 військовослужбовців дістали поранення на позиції шахта "Бутівка", решта бійців отримали поранення і травми в районі Авдіївки.
Раніше в четвер штаб АТО повідомив, що бойовики 67 разів за минулу добу обстріляли позиції Збройних сил України: двоє українських військовослужбовців загинули, 10 дістали поранення, четверо травмовані.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Росіяни просунулися на північний захід від Авдіївки після відступу ЗСУ з цього району - ISW
11:29, 05.05.2024
Просування окупантів у районі Авдіївки зупинилося - ISW
11:27, 30.04.2024
Просування російських військ на захід від Авдіївки пришвидшилося – британська розвідка
11:53, 26.04.2024
Сирський про 10-ту річницю початку АТО на Донбасі: Робимо все, щоб звільнити нашу землю
11:04, 14.04.2024
Білецький: Вирішення проблем з авіаційною та артилерійською компонентою дозволили б утримати Авдіївку наявними силами
18:05, 22.03.2024
ОСТАННЄ
Іран продав Росії ракети і дрони на кілька мільярдів доларів - ЗМІ
04:15, 13.01.2026
На фронті від початку доби відбулось 146 боєзіткнень
03:22, 13.01.2026
Російський БпЛА поцілив у дитячий санаторій у Харкові, спалахнула пожежа