Сбербанк, як і раніше, не планує йти з українського ринку – Греф
Сбербанк Росії (MOEX: SBER), як і раніше, не планує йти з українського ринку, де банк представлений однойменною дочірньою організацією, повідомив глава Сбербанку Герман Греф журналістам у кулуарах Всесвітнього економічного форуму в Давосі.
"Поки що ні, поки що це питання не розглядається на порядку денному", - зазначив Р. Греф, відповідаючи на запитання журналістів.
У грудні 2016 року глава Сбербанку говорив про те, що активи в Україні "стискаються", але Сбербанк не бачить "якоїсь перспективи дуже швидкого виходу з ринку". Тоді Р. Греф зазначав, що націоналізація Приватбанку негативно вплинула на стабільність ситуації як з приватними, так і з корпоративними клієнтами в Україні.
Українське ПАТ "Сбербанк" (раніше - ПАТ "Дочірній банк Сбербанку Росії", до цього - банк НРБ) засновано в 2001 році. Його єдиним власником є Сбербанк Росії.
Раніше про намір закрити дочірній БМ банк (Україна) говорив глава ВТБ (MOEX: VTBR) Андрій Костін. Зовнішекономбанк готується продати дочірній український Промінвестбанк в першому кварталі 2017 року, повідомляв раніше глава ЗЕБу Сергій Горьков.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Суд у РФ ухвалив забезпечувальні заходи за пов'язаним з українською "дочкою" Сбербанку позовом
00:15, 03.10.2024
Відчужені на користь держави "Запоріжтрансформатор" та "АвтоКрАЗ" заборгували виведеним із ринку "дочкам" ВЕБ та Сбербанку 3 млрд грн
19:44, 18.11.2022
Зеленський здивувався присутності російського Сбербанку серед членів клубу Wall Street Journal
10:54, 04.05.2022
ЄС відключить від SWIFT Сбербанк і ще два російських банки в межах нових санкцій проти РФ - голова ЄК
10:17, 04.05.2022
Кабмін України підтримав пропозицію НБУ про примусове вилучення активів "дочок" Сбербанку та ВЕБ
21:29, 09.04.2022
ОСТАННЄ
Погода на вихідних суттєво не зміниться, по всій Україні без опадів
12:58, 05.12.2025
Правоохоронці викрили шахраїв, які заволоділи понад 12 млн грн під виглядом інвестицій в агросектор
12:54, 05.12.2025
Зеленський і Кислиця обговорили деякі напрями дипломатичної роботи та перемовин
12:42, 05.12.2025
Постанова про конкурс на кращий ескіз великого Державного Герба України втратила чинність
12:41, 05.12.2025
Українці можуть отримати 90 держстипендій уряду КНР на навчання в Китаї у 2026/2027 навчальному році