Події

У СБУ раді майбутньому звільненню двох полонених жінок

Радник глави Служби безпеки України Юрій Тандіт вітає рішення "ЛНР"/"ДНР" віддати двох полонених жінок народному депутатові Надії Савченко.

"Ми раді будемо будь-якому звільненню. На результат працює не лише наша Мінська група - експерти, волонтери, громадські діячі. Але ми раді передачі когось із наших громадян через політиків. Фактично найголовніше - це звільнення людей. Головне, щоб "ЛНР"/"ДНР" не використали цього з корисливою метою", - сказав він у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" в понеділок.

При цьому Ю.Тандіт наголосив: "Ми не хотіли б, щоб на цьому звільненні двох жінок усе зупинилося".

Відповідаючи на запитання про те, коли цих двох жінок можуть передати Н.Савченко, він сказав: "Не коментуємо цієї інформації, але я думаю, найближчим часом".

Ю.Тандіт також нагадав про ініціативу, з якою виступила українська сторона, - з питання обміну полоненими у форматі "всіх на всіх".

"Ми готові не просто віддати 15 осіб, ми готові віддати 228, щоб забрати 48. Ми радіємо кожному звільненню", - наголосив він.

На запитання про те, чи відбудеться такий обмін до кінця року, радник глави СБУ сказав: "Не загадуватиму, я ніколи не роблю авансових заяв. Тому що це може бути небезпечно, зокрема для тих, хто проводитиме операцію щодо звільнення. Ми не анонсуємо обмінів. Ми просто їх здійснюємо".

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ