Голова Держкомтелерадіо Наливайко очолив комісію з перетворення НТКУ на Громадське ТБ
Голова Державного комітету телебачення і радіомовлення України Олег Наливайко очолив комісію з перетворення Національної телерадіокомпанії України (НТКУ) на Громадське телебачення.
Як повідомляє у вівторок прес-служба Держкомтелерадіо, О. Наливайко очолив комісію з перетворення НТКУ на Громадське ТБ, яку раніше очолював екс-гендиректор НТКУ Зураб Аласанія.
Комісія з перетворення НТКУ на Громадське ТБ виконуватиме функції правління компанії до моменту повноцінного запуску Громадського ТБ. Тоді керівний склад громадського мовника обере наглядова рада, що складається з представників громадськості, депутатських фракцій і груп.
Як повідомлялося, 1 листопада 2016 року Зураб Аласанія заявив про подання заяви про звільнення з посади гендиректора НТКУ за власним бажанням. Кабінет Міністрів 2 листопада схвалив його звільнення з посади, а Державний комітет з питань телебачення і радіомовлення схвалив це звільнення 7 листопада.