Правоохоронці перевіряють інформацію про начебто вибухівку на пивзаводі "Оболонь" у Києві
Невідомий повідомив до Держслужби з надзвичайних ситуацій про начебто мінування пивного заводу "Оболонь" у Києві. Правоохоронці перевіряють будівлю та прилеглу територію.
Як повідомляє відділ комунікації поліції Києва, в понеділок уранці до чергової частини Оболонського управління поліції надійшла інформація про те, що на вулиці Богатирській заміновано пивний завод. "Зловмисник вимагає викуп у власника, щоб вибухівка не спрацювала. Лист надійшов на електронну адресу ДСНС", - йдеться в повідомленні.
Проводиться перевірка будівлі та прилеглої території, а також оперативно-розшукові заходи щодо встановлення особи, яка повідомила про мінування.
У поліції нагадують, що за свідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення або пошкодження об'єктів власності, згідно зі ст. 259 Кримінального кодексу України, правопорушнику загрожує до шести років позбавлення волі.
За адресою вул. Богатирська, 3 у Києві розташоване ПАТ "Оболонь".
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Прокуратура через суд вимагає скасувати результати торгів з продажу водопровідних мереж на Оболоні в Києві
19:19, 27.01.2026
На Оболонському острові в Києві підійняли перший в Україні Green Flag
16:40, 27.09.2025
На розборі завалів у Оболонському районі Києва після російського удару залучено 74 рятувальника
17:57, 07.04.2025
На київській Оболоні палає на території промзони – Кличко
05:12, 12.02.2025
Біля одного з житлових будинків в Оболонському районі Києва впали уламки БПЛА
09:10, 30.09.2024
ОСТАННЄ
Суд пом’якшив запобіжний захід для екссудді Тандира, який збив на смерть нацгвардійця на блокпосту
15:18, 28.01.2026
Село Кутьківка Харківської області під повним контролем Сил оборони України - 16 АК
15:02, 28.01.2026
УЧХ допомагав постраждалим від нічних повітряних атак РФ в Київській та Запорізькій областях
14:54, 28.01.2026
Посадовцям КМДА повідомлено про підозру в розтраті 4,5 млн грн на ремонті вул. Кирилівської
14:49, 28.01.2026
РФ отримає відповідь на удар по Запоріжжю – Зеленський