Янукович: Те, що кримський народ проголосував, - це результат провокації Майдану
Екс-президент України (2010-2014) Віктор Янукович негативно ставить до окупації Криму, але поважає позицію президента РФ Володимира Путіна, який заявляв, що вимушений був там захищати російськомовне населення.
"Це його позиція як людини, громадянина Росії та патріота. Від того, що я погоджуся чи не погоджуся - це не має ніякого значення. Це позиція, що викликає повагу", - сказав В.Янукович, відповідаючи на запитання, чи поділяє він висловлювання В.Путіна про те, що він вимушений був захищати російськомовне населення в Криму та на Донбасі.
Водночас екс-президент зазначив, що негативно ставиться до анексії Криму. "Чи добре, що Крим відокремився від України? Ні. Я вважаю, що це погано", - сказав В.Янукович.
"Люди прийняли рішення шукати захист у Росії. Була створена реальна атмосфера для проведення референдуму. І те, що кримський народ проголосував, - це результат провокації Майдану. Якби Майдан не спровокував такі настрої в Криму - цього б не було", - сказав він.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Бійці ГУР МО спалили ворожі засоби ППО та інші цілі в окупованому Криму
15:08, 26.12.2025
До українських вишів з окупованого Криму вступає майже на 90% менше дітей, ніж до вторгнення, - представниця президента в АРК
17:40, 17.12.2025
Вирок екс-президенту Януковичу набрав законної сили – прокуратура
18:43, 16.12.2025
Зеленський: У нас зараз немає сил і достатньої підтримки, щоб повернути наш український Крим, а США не бачать нас в НАТО
21:20, 09.12.2025
Бійці ГУР за два тижні знищили 8 ворожих цілей у Криму, зокрема бомбардувальник та радари
09:34, 05.12.2025
ОСТАННЄ
РФ била по енергооб’єктах у Миколаївській та Запорізькій областях – заступник глави Міненерго
10:56, 02.01.2026
Святкування Нового року в Україні пройшло без суттєвих надзвичайних подій - Нацполіція
10:50, 02.01.2026
РФ готує масштабну провокацію з людськими жертвами на Різдво за юліанським календарем - СЗР
10:45, 02.01.2026
У Запоріжжі судитимуть військових командирів, яких обвинувачують у виплаті бойових виплатах штабним працівникам - ДБР
10:25, 02.01.2026
Одна людина загинула, ще дві зазнали поранень через російськи обстріли на Донеччині – ОВА