Активісти "Правого сектору" блокують виїзд із Лук'янівського СІЗО, що може зірвати допит Януковича в суді
До сотні активістів руху "Правий сектор" блокують виїзд із Лук'янівського СІЗО в Києві, звідки мають вивезти колишніх співробітників спецпідрозділу "Беркут" для участі в засіданні Святошинського районного суду м.Києва у справі про вбивства активістів Євромайдану.
Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", під час цього судового засідання заплановано допит у режимі відеоконференції екс-президента України Віктора Януковича як свідка у справі про вбивства активістів Майдану.
Таким чином, засідання суду і, отже, допит В.Януковича може не відбутися.
Як повідомлялося, в п'ятницю о 13:00 в Святошинському районному суді міста Києва розпочнеться судове засідання у справі "Вбивства людей під час Євромайдану", на якому заплановано допит екс-президента України Віктора Януковича як свідка.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Вирок екс-президенту Януковичу набрав законної сили – прокуратура
18:43, 16.12.2025
Нардеп Скороход заявила, що голос в оприлюдненому відео з розслідування їй не належить – ЗМІ
14:41, 08.12.2025
Суд відхилив апеляцію Януковича про скасування накладених на нього санкцій ЄС
11:04, 11.09.2025
Підозрюваний у вбивстві Парубія дав перші показання – Зеленський із посиланням на Генпрокурора
01:16, 01.09.2025
Екскерівник СІЗО Таганрога особисто віддавав накази катувати українську журналістку Рощину - Нацполіція
09:36, 07.08.2025
ОСТАННЄ
НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів
23:11, 13.01.2026
Зеленський обговорив з Гремом і Блюменталем просування санкційного законопроєкту
23:04, 13.01.2026
НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів
22:52, 13.01.2026
Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб
22:09, 13.01.2026
Ставка ухвалила рішення підвищити ефективність "Лінії дронів" – Умєров