Події

Дії Бойка щодо Ляшка можуть кваліфікуватися як "завдання легких тілесних ушкоджень" або "хуліганство"

Дії керівника фракції "Опозиційний блок" Юрія Бойка щодо лідера Радикальної партії Олега Ляшка у Верховній Раді можуть бути кваліфіковані або за статтею "завдання легких тілесних ушкоджень" Кримінального кодексу України, або за статтею "хуліганство" Кодексу України про адміністративні правопорушення, вважає народний депутат з фракції "Народний фронт", радник глави МВС України Антон Геращенко.

Юрій Бойко вдарив Олега Ляшка під час засідання погоджувальної ради у Верховній Раді, ці дії можуть бути кваліфіковані або за статтею 125 ч. 1 Кримінального кодексу України – "завдання легких тілесних ушкоджень" (у разі якщо експерт встановить такі у О. Ляшка). Або за статтею 173 Кодексу про адміністративні правопорушення "дрібне хуліганство", - написав А. Геращенко на своїй сторінці у Facebook у понеділок.

Водночас він зазначив, що і в першому, і в другому випадку справа може закінчитися примиренням сторін, що "може виключити можливість переслідування винного".

"У будь-якому разіцей факт - привід для реакції правоохоронних органів", - вважає нардеп.

Раніше в понеділок, 14 листопада, під час засідання погоджувальної ради лідерів депутатських груп і фракцій у Верховній Раді між лідером Радикальної партії О. Ляшком і керівником фракції партії "Опозиційний блок" Ю. Бойком сталася бійка.

Спікер парламенту Андрій Парубій доручив розібратися в інциденті Регламентному комітету. "Дав доручення Регламентному комітету парламенту розібрати ситуацію з бійкою між депутатами під час погоджувальної ради", - написав А. Парубій в "Твіттері".

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ