Туск вбачає головним завданням світової спільноти не мовчати, коли сильні нападають на слабких
Президент Європейської Ради Дональд Туск заявив, що світова спільнота не повинна мовчати, коли сильний нападає на слабкого і коли вбивають невинних.
"Тиша та молитва самі по собі не будуть достатніми, якщо ми захочемо уникнути великої моральної небезпеки, яка існувала й досі існує. Вона є в нашій колективній свідомості", - заявив він на заході, присвяченому 75-м роковинам трагедії жертв Бабиного Яру в Києві в четвер.
За його словами, моральна небезпека полягає "не в тому, що ми можемо стати жертвами, а в тому, що ми можемо стати злочинцями або пасивними спостерігачами".
"Саме тому ми проводимо хвилини мовчання на цій масовій могилі. І ми маємо пам'ятати, що наше щоденне завдання - кричати щосили, коли вбивають невинних, коли сильні нападають на слабких", - сказав Д.Туск.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Прем'єр Польщі назвав завданням НАТО протистояння Росії
18:16, 29.11.2025
"Фатальне поєднання": Туск прокоментував відставки в Україні на тлі подій навколо "мирного плану" Трампа
20:03, 28.11.2025
Туск: унаслідок російської атаки на Тернопіль загинули громадянка Польщі та її семирічна донька
22:43, 21.11.2025
Туск про мирні пропозиції США: Нічого про Україну без України
15:20, 21.11.2025
"Укрзалізниця" готова допомогти польським та європейським колегам у протидії ворожим диверсіям
18:22, 19.11.2025
ОСТАННЄ
Білецький анонсував створення Ветеранського корпусу для всіх підрозділів Сил оборони
12:47, 06.12.2025
Щонайменше 8 людей поранені внаслідок нічної атаки в Україні
12:37, 06.12.2025
Знеструмлені 10 населених пунктів у Запорізькій області внаслідок атаки РФ
12:18, 06.12.2025
Погода найближчими днями в Україні не зміниться, лише на заході в понеділок невеликий дощ, на півдні - туман
12:10, 06.12.2025
Фотовиставка відкрилася на станції метро "Золоті ворота" в Києві з нагоди Дня ЗСУ