Генпрокурор допускає, що екс-глава Мінфіну Колобов піде на угоду зі слідством
Генеральний прокурор України Юрій Луценко не виключає можливості підписання угоди зі слідством екс-міністра фінансів України Юрія Колобова, який нині перебуває в Іспанії.
"Пан Колобов добився через суд зняття себе з розшуку. Нині відбуваються контакти між його адвокатом та Генпрокуратурою, а також Мінфіном, який зацікавлений у його свідченнях в інших справах, пов'язаних з українсько-російськими відносинами", - сказав генпрокурор у вівторок увечері в ефірі "24 каналу".
Він повідомив: "Я допускаю можливість угоди з паном Колобовим (можливість підписання угоди Колобова зі слідством - ІФ)".
Ю.Колобова підозрюють у скоєнні кримінального злочину за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем). Його було заарештовано в курортному містечку Альтеа в автономній області Валенсія (Іспанія) на початку березня 2015 року.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Костін вітає рішення Європолу створити оперативну групу для розслідування воєнних злочинів РФ в Україні
21:11, 23.11.2023
Ексгенпрокурор Луценко повідомив, що його зняли з військового обліку через інвалідність
15:08, 05.07.2023
Ексгенпрокурор Луценко підтвердив своє призначення командувачем взводу ударних безпілотників
20:48, 23.02.2023
Генпрокурор Костін високо оцінив ухвалення Берлінської декларації G7 із закликом не допустити безкарності за воєнні злочини РФ
19:02, 30.11.2022
Генпрокурор Костін провів перше робоче засідання оновленої Task Force UA
20:53, 09.09.2022
ОСТАННЄ
В ОП обговорили посилення підтримки України в країнах Африки з керівниками дипмісій
19:59, 25.02.2025
У Краматорську вже 16 поранених внаслідок атаки окупантів, серед них – діти
19:57, 25.02.2025
Жовква зустрівся з заступником генсека НАТО: членство в Альянсі залишається на порядку денному
19:47, 25.02.2025
Рада розпочала розгляд законопроєкту щодо утворення київських міських окружного адмін- та апеляційного адмінсудів
19:45, 25.02.2025
Парламент ратифікував Конвенцію PЄ про правопорушення, пов'язані з культурними цінностями