Спецслужби РФ "розшукують" у прикордонних з Україною регіонах міфічних українців, які нібито замишляють теракти
Спецслужби Російської Федерації залякують росіян у прикордонних з Україною районах розшуком українців, які нібито готують теракт.
"Протягом останніх днів на території прикордонних з Україною областей спецслужби РФ вживають заходи із нагнітання обстановки та загострення конфронтації між населенням обох країн", - заявив помічник голови Держприкордонслужби, спікер відомства Олег Слободян на брифінгу в четвер у Києві.
"Зокрема, на території Курської області правоохоронні органи Росії на залізничних та автомобільних вокзалах, в аптеках, на заправних станціях і в магазинах розміщують повідомлення про розшук окремих громадян України, які нібито планують здійснити теракти на території РФ", - розповів він.
У Держприкордонслужбі зазначили, що громадян, зазначених у цих повідомленнях, насправді не існує.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Посол США при НАТО: розвідувальні служби США і союзників скажуть чи відбулася ця атака насправді - ЗМІ
23:51, 30.12.2025
В оточенні Макрона кажуть про відсутність доказів атаки на резиденцію Путіна – ЗМІ
22:09, 30.12.2025
МЗС України засудило святкування влаштовані окупантами в Маріупольському драмтеатрі
21:20, 30.12.2025
Зеленський: Росія не хоче референдуму, і буде знаходити постійні причини, щоб не було припинення вогню
18:28, 30.12.2025
СЗР: Росія проводить інформаційну операцію для зриву домовленостей між президентами України та США
16:24, 30.12.2025
ОСТАННЄ
Пожежа на складах та влучання в багатоповерхівку зафіксовані внаслідок атаки російських БпЛА в Одеській області - ОВА
01:10, 31.12.2025
Румунія приєднується до PURL і виділяє EUR 50 млн в рамках бюджету 2025 року
00:43, 31.12.2025
Сили оборони відбили з початку доби 142 ворожі атаки - Генштаб
22:19, 30.12.2025
Мінрозвитку за пів року запустить нову цифрову процедуру відкриття внутрішніх автобусних маршрутів
21:50, 30.12.2025
Камишін вийшов з наглядової ради "Укрзалізниці", Милованов – "Укроборонпрому"