Порошенко, Яценюк, Турчинов, Кличко, Парубій, Москаль та інші політики викликані на допит до ГПУ
Високопоставлені політики і чиновники запрошені протягом серпня в департамент спецрозслідування Генеральної прокуратури України як свідки в рамках розслідування злочинів, скоєних у січні-лютому 2014 року щодо активістів Євромайдану, повідомляє прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган.
"Слідчі ГПУ запрошують як свідків багатьох політиків і високопосадовців, які можуть повідомити важливу для слідства інформацію про події на Євромайдані. Така інформація матиме важливе значення в розслідуванні кримінального провадження та з'ясуванні істини", - написала вона на сторінці в Фейсбуці у вівторок.
За даними Л.Сарган, як свідків тих подій протягом серпня поточного року до департаменту спецрозслідування Генпрокуратури запрошені, зокрема, чинний президент України Петро Порошенко, екс-прем'єр Арсеній Яценюк, секретар РНБО Олександр Турчинов, міський голова Києва Віталій Кличко, голова Верховної Ради Андрій Парубій, голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль та інші.
Прес-секретар також виклала у Фейсбуці фотокопії повісток на ім'я А.Парубія та Г.Москаля (датовані 1 серпня, дата прибуття прихована).
Як повідомлялося 8 серпня генеральний прокурор України Юрій Луценко зазначив, що колишніх та нинішніх високопосадовців України викликають на допити у "Майданівських справах".
Джерело в Генпрокуратурі повідомило, що слідчі Головного слідчого управління Генеральної прокуратури викликають на допит президента України П.Порошенка в рамках розслідування злочинів, скоєних у січні-лютому 2014 року щодо активістів Євромайдану.
П.Порошенко прибуде до слідчих Генпрокуратури для надання свідчень у рамках цього розслідування після офіційного виклику на допит, повідомив прес-секретар глави держави Святослав Цеголко.