Прогрес у розслідуванні вбивства Шеремета є - Найєм
Слідство має зачіпки в розслідуванні вбивства журналіста Павла Шеремета, заявив народний депутат із фракції "Блок Петра Порошенка" Мустафа Найєм.
"Наскільки я розумію, прогрес є, зачіпки є, якісь кадри, на яких щось є. Робота йде", - сказав М.Найєм журналістам у п'ятницю в Києві у будівлі Українського дому, де триває церемонія прощання з П.Шереметом.
Нардеп розповів: "Наскільки я знаю, зараз активно переглядають всі відео. Учора вже була делегація ФБР, яка була і під час експертизи тіла, і під час аналізу машини. Наскільки я розумію, зараз найголовніше завдання - це експертиза вибухівки і пристрою, який було встановлено".
Він зазначив, що всі сили правоохоронних органів кинуто на розслідування вбивства П.Шеремета, "попри те, що у нас буде Хресний хід, є інші проблеми".
За словами М.Найєма, до розслідування залучають колишніх працівників правоохоронних органів, які мають великий досвід розслідування подібних злочинів.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Кабмін звільнив Мустафу Найєма з посади голови Держагенства відновлення
17:30, 18.06.2024
Голова Держвідновлення Найєм заявив про відставку через перешкоди в роботі, Кабмін пов'язує це рішення з майбутнім звітом агентства
13:21, 10.06.2024
Найєм прийняв рішення подати у відставку з посади голови Держагентства з відновлення через системне перешкоджання роботі
13:06, 10.06.2024
Агентство відновлення реалізує трирівневу систему захисту енергетичної інфраструктури - Найєм
09:15, 13.12.2023
Вимоги польських перевізників про повернення дозволів для України залишаться без відповіді - голова Держагентства відновлення
13:25, 07.11.2023
ОСТАННЄ
Бундестаг Німеччини спростив депортації іноземців та запровадив жорсткіші правила набуття громадянства
05:32, 06.12.2025
Ворог атакував Київщину дронами та ракетами, поранено троє людей – ОВА
04:01, 06.12.2025
Сили оборони відбили з початку доби 180 ворожих атак - Генштаб
03:59, 06.12.2025
Бельгія та ЄС домовилися продовжити обговорення використання заморожених російських активів на засіданні Ради 18 грудня
03:10, 06.12.2025
"Укрзалізниця" змінює маршрути пасажирських поїздів через обстріл у Фастові