Події

Батьку і сину Шпакам може загрожувати від 7 до 12 років в'язниці

Кримінальне провадження за фактом розтрати майна з обвинувальним актом стосовно колишнього народного депутата Василя Шпака (4 і 6-го скликання) і його сина екс–голови правління НАК "Украгролізинг" Миколи Шпака направлено до суду і може загрожувати від 7-ми до 12-ти років ув'язнення.

Як повідомляє в понеділок Департамент захисту Національної економіки поліції України, колишній народний депутат і його син - екс-голова правління НАК обвинувачуються у скоєнні кримінального злочину, передбаченого ст. 27 і ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України. Вартість майна, яким вони заволоділи, становить 114 млн грн".

В інформації зазначається, що наразі слідчі Національного антикорупційного бюро України закінчили досудове розслідування за цим кримінальним провадженням і направили матеріали до суду.

У повідомленні поліція не повідомляє імен фігурантів кримінального провадження, проте нагадує, що "13 квітня 2016 р. оперативники Нацполіції затримали сімейний "дует" за підозрою в заволодінні держмайном".

Як повідомлялося, в зазначену дату було затримано В. Шпака та його син Миколу. 1 липня 2016 р. керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назар Холодницький повідомив, що на майно підозрюваних були накладені арешти на суму близько 50 млн грн. "Прогрес у справі батька та сина Шпаків: Василя Федоровича і Миколи Васильовича. САП затвердила обвинувальний акт і направила його до суду... До цього цю справу протягом трьох років розслідували органами прокуратури, її неодноразово закривалия. Ми з великими зисиллями витребували її в ГПУ, і у встановлені законом терміни завершили. Так буде і надалі.

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ