Порошенко підписав закон, що змінює порядок формування Нацагентства із забезпечення якості вищої освіти
Президент України Петро Порошенко підписав закон №1415-VIII "Про внесення змін до закону України "Про вищу освіту" щодо Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти", повідомляє прес-служба глави держави.
Цей закон Верховна Рада ухвалила 14 червня. Документ передбачає створення правових умов для забезпечення формування якісного складу Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, який буде здатний протистояти наявним у системі вищої освіти негативним явищам та здатний сформувати в Україні нові механізми і стандарти якості вищої освіти.
Реалізація положень закону дасть змогу сформувати склад Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти з осіб із бездоганною репутацією, високими особистими якостями та професійними досягненнями та забезпечити початок його роботи.
Закон набуває чинності з дня, що йде за днем його публікації, і вводиться в дію через місяць із дня набуття чинності.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Президент підписав євроінтеграційний закон про здоров’я та благополуччя тварин, обіг ветпрепаратів
12:54, 21.01.2026
Набув чинності закон про множинне громадянство
17:09, 16.01.2026
Зеленський підписав закон що надає рекрутинговим центрам доступ до реєстру "Оберіг" – нардеп
17:46, 05.01.2026
Зеленський підписав закон що надає рекрутинговим центрам доступ до реєстру "Оберіг" – нардеп
17:46, 05.01.2026
В Україні набув чинності закон про виноградарство і виноробство
15:37, 02.01.2026
ОСТАННЄ
Голова НАЛУ Шевчук увійшов до складу конкурсної комісії для обрання заступника керівника САП, закликає припинити маніпуляції щодо його обрання
22:51, 21.01.2026
Шмигаль: енергетики розробили низку технічних рішень, які дозволять перейти від екстрених до жорстких, але прогнозованих графіків
22:37, 21.01.2026
Внаслідок ворожих атак по Запоріжжю пошкоджено житлові будинки, поранена одна людина
22:18, 21.01.2026
Трамп відмовився від запровадження тарифів проти європейських партнерів у зв’язку з переговорами щодо Гренландії та Арктики
22:00, 21.01.2026
Українська енергосистема отримає додаткову допомогу від іноземних партнерів, приватних донорів та МЗС України