Нацрада реформ погодила впровадження монетизації заощаджених на енергосубсидіях коштів
Національна рада реформ при президенті України погодила впровадження системи монетизації для громадян коштів, заощаджених на енергетичних субсидіях, повідомив міністр фінансів України Олександр Данилюк.
"Монетизація - це рішення. Питання лише як це робити: монетизувати всю пільгу чи заощаджений залишок? Ми вже обговорили це на Нацраді реформ, і всі погодилися, що правильний шлях - це монетизація залишку", - сказав міністр під час Українського форуму з енергоефективності-2016 у Києві в четвер.
На його думку, "просте надання субсидій не дає можливості вкладати в енергоефективність й абсолютно не мотивує заощаджувати енергоресурси... тому систему субсидій необхідно трансформувати".
Як повідомлялося, міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик хоче реалізувати в Калуші (Івано-Франківська обл.) пілотний проект із монетизації громадянам заощаджених на енергосубсидіях коштів.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
"Україна післязавтра" – це форум з підготовки реального плану дій для України - Данилюк, Клімкін і Рябошапка
16:07, 09.02.2022
Україні потрібна справжня боротьба з корупцією: Центр національної стійкості та розвитку висуває вимоги до влади
12:20, 09.12.2021
Верховна Рада дозволила тіньове фінансування політичних партій
16:44, 08.11.2021
Данилюк: "Якщо ми не можемо знайти гідного президента, нам потрібна парламентська республіка!"
17:48, 28.10.2021
Заява Центру щодо блокування судової реформи
20:37, 15.09.2021
ОСТАННЄ
Бенефіціарами протиріч між союзниками є Китай і Росія – Каллас про митні погрози Трампа
02:52, 18.01.2026
Між союзниками проблеми найкраще вирішувати шляхом обговорення, а не тиску – Стубб про митні погрози Трампа
01:54, 18.01.2026
Застосування тарифів до союзників за забезпечення колективної безпеки є абсолютно неправильним – Стармер
01:31, 18.01.2026
Одна людина загинула внаслідок ворожого удару по Харкову - мер
01:22, 18.01.2026
Ворожа атака на Вільнянськ призвела до знеструмлення міста - ОВА