Суд заарештував із правом застави в 1 млн грн одного з фігурантів справи про розкрадання українського газу
Солом'янський районний суд Києва обрав запобіжний захід у вигляді утримання під вартою терміном на 60 днів із правом застави в сумі 1 млн грн Валерію Посному - одному з 10 фігурантів кримінальної справи щодо розкрадання держмайна у вигляді газу українського видобутку.
Як повідомляє в суботу телеканал "112.Україна", представники прокуратури просили встановити заставу в сумі 1 млрд грн, тому рішенням суду не задоволені і планують подавати апеляцію.
У свою чергу захист В.Посного задоволений рішенням суду і обіцяє незабаром сплатити заставу за свого підзахисного.
Засідання суду щодо обрання запобіжного заходу В.Посному тривало більше трьох годин.
Як повідомлялося, 15 червня директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник повідомив, що в рамках розслідування зловживань депутатів і вищих посадових осіб під час реалізації газу, видобутого за спільної діяльності з ПАТ "Укргазвидобування", у якому фігурує народний депутат Олександр Онищенко, встановлено склад злочинної групи. За його словами, наразі 10 із 20 учасників злочинної організації затримані, з ними проводяться слідчі дії.
А.Ситник зазначив, що серед 20 встановлених осіб, причетних до злочинної схеми, є і посадові особи ПАТ "Укргазвидобування".
17 червня керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури України Назар Холодницький повідомив, що слідчий суддя обрав запобіжний захід у вигляді арешту з альтернативою внесення застави у розмірі 200 млн грн керівнику підприємства, якого правоохоронці підозрюють у причетності до злочинної схеми під час реалізації газу, видобутого за спільної діяльності з ПАТ "Укргазвидобування".