Події

Порошенко захоплений талантом і геніальними картинами художника Марчука

Президент України Петро Порошенко привітав художника Івана Марчука з 80-річним ювілеєм.

"Разом з мільйонами співвітчизників захоплююся Вашим талантом, Вашими геніальними полотнами, які є відображенням безмежної душі українського народу. Глибоко поважаю Вашу непохитність у відстоюванні свободи художнього самовираження і громадянську мужність. Ціную Ваше уміння творити добро і дарувати його людям", - цитує привітання П.Порошенко прес-служба глави держави в четвер.

Український живописець І.Марчук народився 12 травня 1936 року в Тернопільській області. Народний художник України, лауреат Національної премії України ім. Т.Шевченка.

І.Марчук створив понад 4 тис. картин, було проведено понад 100 персональних виставок. Засновник нових стилів в мистецтві, зокрема "пленталізму". Сам художник ділить свою творчість на 10 періодів. У 2007 році включений в рейтинг 100 найвидатніших геніїв сучасності за версією британської газети The Daily Telegraph.

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ