Майже 1 тис. людей прийшла на Алею Слави в Одесі з нагоди Дня Перемоги
Не менше ніж 1 тис. людей, серед яких були і ветерани Великої Вітчизняної війни, і ветерани війни в Афганістані, прийшли на Алею Слави в Одесі з нагоди Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", одесити поклали квіти до пам'ятника невідомому матросу.
Деякі з присутніх долучилися до акції "Безсмертний полк", прийшовши на Алею Слави з фотографіями своїх родичів - ветеранів Другої світової війни. А біля пам'ятника кілька учасників заходу розгорнули копії Прапора Перемоги.
Територію навколо Алеї Слави охороняють працівники правоохоронних органів. Захід відбувається без інцидентів. Кількох людей працівники поліції затримали для надання пояснень.
Як повідомлялося, з 30 квітня по 10 травня в Одесі забезпечують безпеку близько 3 тис. працівників правоохоронних органів, зокрема підрозділи Національної гвардії та спецпідрозділ "Альфа" СБУ.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
УЧХ провів третій захід програми відновлення ветеранів
16:09, 07.12.2025
Італія надасть EUR30 млн на відбудову Одеської дитячої лікарні
17:23, 06.12.2025
Угоду між Італією та Україною щодо відбудови Одеської дитячої лікарні підписано в Києві – посольство
16:02, 05.12.2025
Родини зможуть отримувати допомогу на піднайом житла в місті, де ветеран проходить лікування
10:58, 05.12.2025
В Одесі без світла близько 35 тисяч домогосподарств через нічну атаку ворога
16:56, 04.12.2025
ОСТАННЄ
Переговори про передання Україні винищувачів МіГ-29 взамін за доступ до дронових й ракетних технологій тривають – Генштаб Війська Польського
03:19, 10.12.2025
Міноборони Великої Британії повідомило про загибель військовослужбовця в Україні
02:09, 10.12.2025
Постпред України заявив на Радбезі ООН, що Україна не торгує суверенітетом і територією
01:04, 10.12.2025
Російський НПЗ у Сизрані припинив роботу внаслідок пошкодження українськими дронами - ЗМІ
00:17, 10.12.2025
Очільник Міненерго звільнив всіх членів наглядової ради УРМ