Прес-секретар Яценюка назвала чуткою інформацію про виїзд її шефа до Аргентини
Прес-секретар екс-прем'єр-міністра Арсенія Яценюка Ольга Лаппо назвала чуткою інформацію ЗМІ про виїзд її шефа до Аргентини.
"Пишуть, що Яценюк в Аргентині. Фантазія на висоті. Якби ще так і з розумом. "Качку" з ентузіазмом підхопили російські ЗМІ. Історія із Чечнею нікого нічого не навчила", - написала О.Лаппо на своїй сторінці у Facebook.
Як повідомила в середу українська газета "Вести", колишній прем'єр-міністр України А.Яценюк після відставки майже ні з ким не спілкувався і, можливо, покинув територію країни.
За даними видання, у своїй квартирі і на дачі в селі Нові Петрівці А.Яценюк не з'являвся з середини позаминулого тижня. Депутати стверджують, що востаннє спілкувалися з лідером партії "Народний фронт" 14 квітня, в день відставки, пишуть "Вести".
Позафракційний народний депутат Сергій Каплін у коментарі виданню повідомив, що А.Яценюк полетів до Аргентини.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Україна, ЄС і США повинні мати спільну переговорну позицію щодо закінчення війни - Яценюк
13:49, 05.12.2025
Качка обговорив з президентом Ізраїлю безпекову ситуацію в Україні
10:50, 05.12.2025
Качка: Україна та Ізраїль обговорили перспективи взаємодії в інвестиціях, енергетиці та ветеранській політиці
17:22, 04.12.2025
Качка обговорив з міністром сільського господарства Ізраїлю посилення діалогу щодо торгівлі зерновими культурами
10:04, 04.12.2025
Качка обговорив з членами Аудиторської ради Ukraine Facility прозорість і ефективність використання коштів
09:32, 02.12.2025
ОСТАННЄ
Зеленський: підписи під слабкими угодами тільки підживлюють війну, мій підпис стоятиме під сильною угодою
00:29, 01.01.2026
Зеленський: Ми хочемо закінчення війни, але не закінчення України
00:22, 01.01.2026
У 2026 році можливо зупинити Росію, санкції кусають її, але спрацює тільки мертва хватка – Зеленський
00:06, 01.01.2026
Зеленський: Україна – єдиний щит, який зараз відділяє комфортне європейське життя від "русского мира"
23:56, 31.12.2025
У 2026 РОЦІ МОЖЛИВО ЗУПИНИТИ РОСІЮ, САНКЦІЇ КУСАЮТЬ ЇЇ, АЛЕ СПРАЦЮЄ ТІЛЬКИ МЕРТВА ХВАТКА – ЗЕЛЕНСЬКИЙ