Обвинувачений у вбивстві трьох людей учасник подій 2 травня в Одесі помер у СІЗО
Житель Фонтанки Комінтернівського району Одеської області Ігор Астахов, обвинувачуваний у потрійному вбивстві, помер в Одеському слідчому ізоляторі увечері 23 квітня.
Як повідомив один із проукраїнських активістів Руслан Форостяк, чоловік очікував можливого обміну на полонених на Донбасі українських військовослужбовців, про що попросив СБУ близько місяця тому.
У прес-службі Головного управління Державної пенітенціарної служби України в Одеській області агентству "Інтерфакс-Україна" підтвердили смерть чоловіка.
За офіційними даними, йому стало погано 23 квітня о 21:34, фельдшер, який прибув на виклик, одразу ж викликав І.Астахову "швидку допомогу". Проте врятувати чоловіка не вдалося. Він помер о 22:10 у кареті "швидкої допомоги". Попередня причина смерті - гостра сердечна недостатність, ознак насильницької смерті не виявлено. Нині за цим фактом триває службова перевірка.
І.Астахов у січні 2015 року убив трьох людей, зокрема волонтера Яну Шишман, через майновий спір. Відтоді він перебував у СІЗО, його звинувачували за ч. 2 ст. 115 (убивство) Кримінального кодексу України. Взимку та навесні 2014 року І.Астахов брав активну участь у різних акціях і заходах "Антимайдану". За даними "Групи 2 травня", І.Астахов міг бути причетний до появи зброї у деяких проросійських активістів 2 травня 2014 року в Одесі. У чоловіка були проблеми з серцем.
Як повідомлялося, під час масових сутичок між проукраїнськими і проросійськими активістами в Одесі 2 травня 2014 року загинули 48 і постраждали понад 200 людей.