Порошенко планує обговорити з представниками бізнесу їх проблеми
Президент України Петро Порошенко повідомив, що найближчим часом має намір провести зустріч із представниками бізнесу для обговорення їх проблем.
"Найближчим часом, уже в четвер, я сподіваюся, відбудуться мої перші зустрічі з представниками різних підприємницьких співтовариств. У захисті їхніх законних прав і інтересів я як президент України готовий стати найголовнішим союзником нашого бізнес-омбудсмена", - повідомив глава держави на засіданні Національної ради реформ у Києві у вівторок.
Президент висловив упевненість, що на сьогодні необхідно прискорити темпи проведення реформ. Він також висловився за поліпшення інвестиційного клімату в Україні, що є неможливим без створення справедливої судової системи.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Питання ЗАЕС залишається серед найсенситивніших, бо без України вона не працюватиме – Зеленський
20:55, 08.12.2025
Зеленський анонсував консультації з європейськими партнерами і очікує детального звіту про переговори в США
23:40, 07.12.2025
Зеленський обговорив з Мелоні результати переговорів в США
22:21, 07.12.2025
Лідери Нідерландів, Фінляндії та Великої Британії обговорили гарантії безпеки для України та нові варіанти її підтримки
18:11, 07.12.2025
Українці відсутні серед претендентів на бізнес-омбудсмена – рекрутер
11:47, 07.12.2025
ОСТАННЄ
Трамп вважає, що в Україні час провести вибори
13:38, 09.12.2025
Україну офіційно запросили стати асоційованим членом Робочої групи ОЕСР з питань боротьби з хабарництвом - Качка
13:36, 09.12.2025
Зеленський запросив Папу Римського здійснити візит до України
13:31, 09.12.2025
Україна закликає міжнародну спільноту максимально рішуче відреагувати на повідомлення про звірства росіян у Малі
13:21, 09.12.2025
В Україну приходять дощі, на сході та північному сході – дощі з мокрим снігом