У Бахмутському районі на кордоні з Луганщиною шукачі знайшли масове поховання бойовиків
До поліції Донецької області від пошукової групи гуманітарного проекту ЗСУ "Евакуація-200" надійшло повідомлення про виявлення між селом Спірне Бахмутського району та селом Врубівка (Луганська обл.) місця масового поховання невстановлених осіб у камуфляжній формі.
"Тіла поховані за територією населених пунктів, у 2014 році в цьому районі точилися активні бойові дії. Попередньо відомо про 18 останків людей. На одязі є нашивки незаконних збройних формувань", - повідомляє прес-служба Головного управління Національної поліції України в Донецькій області в середу.
На місці виявлення поховання працює слідчо-оперативна група Бахмутського відділу поліції. Особи загиблих і причини їх смерті встановлюють.
Після отримання висновку судово-медичної експертизи факту буде надано правову кваліфікацію.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Процес поховання захисників на Національному військовому меморіальному кладовищі розтягнеться на багато років - НВМК
14:34, 13.02.2025
Співвласник "Привату" підтримує передачу НЗФ в АРМА для стабілізації роботи заводу
19:14, 04.02.2025
На НВМК ще не розпочалися перші поховання - Мінветеранів
13:47, 03.12.2024
Дробович про українські поховання в Польщі: Немає сенсу в нових запитах, якщо старі місця пам'яті зруйновані
19:28, 28.11.2024
Верховний Суд відмовив ПриватБанку у відводі колегії суддів перед важливим слуханням у спорі з НЗФ
15:47, 18.11.2024
ОСТАННЄ
З початку березня евакуйовано 95 донеччан до більш безпечних регіонів України - обладміністрація
15:25, 10.03.2025
В разі потреби ЄС готовий підтримати Україну за допомогою супутникових можливостей GOVSATCOM
15:19, 10.03.2025
У Києві припинять евакуацію приватних авто під час повітряної тривоги – влада
15:12, 10.03.2025
Загинула людина в результаті ворожих обстрілів прикордоння Чернігівщини - поліція