Події

КПВВ у Станиці Луганській знову обстріляли

Голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука повідомляє про обстріл бойовиками контрольного пункту в'їзду-виїзду (КПВВ) у смт Станиця Луганська.

"Знову обстріли навколо КПВВ в Станиці. Провокують до закриття", - написав Г.Тука на своїй сторінці в соцмережі Twitter у середу.

Як повідомлялося, після збройного нападу на зведену мобільну групу "Щастя" 1 березня цього року Г.Тука не виключив закриття КПВВ у смт Станиця Луганська.

Цей пункт пропуску через лінію протистояння в зоні АТО є пішохідним, пропуск транспорту через нього не здійснюється. Після закриття КПВВ "Зайцеве" через регулярні обстріли з боку бойовиків він був єдиним у Луганській області. Інші три пункти пропуску, що функціонують у зоні АТО, розташовані в Донецькій області.

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ