МЗС перевіряє, чи є на борту захопленого єгипетського літака українці
Міністерство закордонних справ України перевіряє, чи є на борту пасажирського літака Egypt Air, захопленого невідомими, громадяни України.
"МЗС перевіряє інформацію, точних даних немає", - повідомив перший секретар департаменту консульської служби МЗС України Євген Ігнатовський агентству "Інтерфакс-Україна" у вівторок.
Як повідомлялося, захоплений невідомими літак А-320, що виконував рейс з Олександрії до Каїра, приземлився в Ларнаці (Кіпр). На його борту, за інформацією ЗМІ, перебувають 55 пасажирів і сім членів екіпажу.
Люди, які захопили літак, наразі не висували жодних вимог. О 8:30 за кіпрським часом вони вийшли на зв'язок з аеропортом Ларнаки, а о 8:50 лайнеру дали дозвіл на посадку на Кіпрі. Зі свого боку "Аль-Арабія" і "Дейлі Телеграф" з посиланням на кіпрські ЗМІ повідомляють, що один з тих, хто захопив літак "обв'язаний вибуховими речовинами". Цей чоловік погрожував підірвати себе.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Масові протести свідчать про прагнення народу Ірану до свободи, гідності та кращого майбутнього – заява МЗС
19:13, 13.01.2026
Глави МЗС України та Норвегії обговорили перспективи проєктів української оборонної промисловості
08:30, 13.01.2026
МЗС Литви викликало представника Росії для протесту через атаку на Україну балістичною ракетою "Орєшнік"
18:26, 12.01.2026
Сибіга привітав затримання США танкера російського тіньового флоту Olina
19:43, 09.01.2026
Сибіга: переконаний, що будуть додаткові рішення щодо посилення ППО
17:31, 09.01.2026
ОСТАННЄ
Кабмін утворив Науково-експертну раду зі змін клімату та збереження озонового шару
23:13, 14.01.2026
У Києві під час розвантаження генератора загинув працівник "Київтеплоенерго"
22:57, 14.01.2026
Сертифікат про рівень володіння держмовою може бути скасований в адмінпорядку або судом - Кабмін
22:50, 14.01.2026
Кабмін скасував Концепцію держпрограми з використання технологій ШІ в пріоритетних галузях економіки
22:49, 14.01.2026
США призупиняють імміграційні візи для громадян 75 країн, включаючи РФ та Білорусь