ДАБІ попереджає про активізацію шахраїв, які вимагають у будівельних компаній гроші за позитивні результати перевірок
Державна архітектурно-будівельна інспекція (Держархбудінспекція, ДАБІ) України попереджає будівельні підприємства про активізацію шахраїв, що вимагають гроші за "сприяння" в отриманні позитивних результатів перевірок дотримання ліцензійних умов при будівництві об'єктів.
Як повідомляє ДАБІ в суботу, такі шахраї користуються оприлюдненими інспекцією щоквартальними планами перевірок суб'єктів господарювання, виходячи на контакт із представниками відповідних компаній, і наживаються.
"Такі не поодинокі випадки зафіксовані в м. Києві, Дніпропетровській, Черкаській, Запорізькій, Харківській, Одеській та інших областях", – зазначено в повідомленні.
Держархбудінспекція наголошує, що такі особи не мають до неї відношення, і закликає підприємців бути обережними, ігнорувати такі шахрайські схеми, а у разі контакту з шахраями негайно звертатися до компетентних правоохоронних органів.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Правоохоронці викрили шахраїв, які заволоділи понад 12 млн грн під виглядом інвестицій в агросектор
12:54, 05.12.2025
Поліція викрила шахраїв, які заволоділи понад 2 млн грн під виглядом постачання дронів для ЗСУ
13:31, 04.12.2025
Офіс генпрокурора закликає нікому не надавати реквізити банківських карток і коди, щоб вберегтися від шахрайських кол-центрів
14:48, 26.11.2025
Нацполіція: затримано групу шахраїв, які "працевлаштовували" на керівні посади в Офісі президента
15:46, 07.11.2025
Єрмак повідомив про викриття групи шахраїв, один з яких видавав себе за його кузена
13:47, 07.11.2025
ОСТАННЄ
Зеленський: Партнери поки не готові давати ліценції на ППО, а ракети притримували після залякувань російськими дронами
19:26, 20.12.2025
Сибіга: Швеція надає Україні $200 млн прямої бюджетної підтримки у 2026 році
19:19, 20.12.2025
Молдова збільшить кількість пунктів пропуску для автобусів та вантажівок – Кулеба
19:15, 20.12.2025
Зеленський очікує заміни командувача ПвК "Південь" Карпенка після ворожих атак по Одеській області
19:07, 20.12.2025
Португалія зробить перший внесок до енергетичного фонду України у €600 тис. — Свириденко