Близько десяти осіб проводять акцію біля посольства РФ у Києві
Біля будівлі посольства Росії в Україні проходить нечисленний мітинг, уночі інцидентів зафіксовано не було, повідомив прес-аташе російської дипмісії Олег Гришин.
"Зараз проходить нечисленний мітинг, у якому беруть участь близько десяти осіб. Усе відбувається без ексцесів у спокійному ключі", - сказав О.Гришин "Інтерфаксу".
Він додав, що "вночі було без інцидентів".
У неділю біля будівлі посольства РФ в Києві відбулася акція протесту. Пікетники, що вимагають звільнення з російського СІЗО української льотчиці, народного депутата Надії Савченко, закидали будівлю посольства яйцями.
Як повідомляв "Інтерфакс" О.Гришин, посольство Росії направило в неділю в МЗС України ноту протесту у зв'язку з нічним нападом на автомобілі дипмісії.
"Посольство направило в МЗС України ноту протесту, оскільки вночі був напад, розбили кілька машин, закидали посольство фаєрами і димовими шашками", - сказав О.Гришин.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
В окупованому Маріуполі підлітку інкримінують "держзраду" - омбудсмен
19:04, 13.01.2026
Іран продав Росії ракети і дрони на кілька мільярдів доларів - ЗМІ
04:15, 13.01.2026
США закликали американців негайно залишити Іран
02:22, 13.01.2026
Нещодавні атаки РФ свідчать про рішучість Путіна продовжити свою варварську війну – постпред України при радбезі ООН