МВФ очікує прояснення ситуації навколо уряду та коаліції для продовження програми EFF
Міжнародний валютний фонд (МВФ) очікує прояснення ситуації навколо уряду України та парламентської коаліції для завершення другого перегляду програми розширеного фінансування EFF, повідомив офіційний представник Міжнародного валютного фонду (МВФ) Джеррі Райс.
"Що стосується програми, де ми зараз перебуваємо, нам необхідно більше ясності щодо статусу уряду та коаліції, щоб ми могли зайнятися політикою, спрямованою на посилення та перетворення економіки, і для того, щоб прокласти шлях для завершення другого перегляду", - сказав він під час традиційного прес-брифінгу у Вашингтоні в четвер.
Представник МВФ також нагадав про нещодавнє запевнення президента України Петра Порошенка про відданість подальшим реформам у країні, що, зокрема, стосуються поліпшення державного управління та боротьби з корупцією.
"Це було основним напрямом переговорів останніми тижнями (між МВФ та Україною - ІФ), про необхідні заходи для отримання відчутних результатів із цих питань", - сказав Дж.Райс.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Рада не включила в порядок денний законопроєкти щодо зобов'язань в рамках Ukraine Facility та prior action МВФ
21:27, 15.01.2026
Зеленський доручив МВС розширити інформування через лінію 112
21:00, 15.01.2026
Ми розраховуємо на нову програму – президент України главі МВФ на зустрічі у Києві
20:29, 15.01.2026
Зеленський і Георгієва обговорили нову програму МВФ, яка передбачатиме розширене фінансування для України на 2026–2029 рр
20:19, 15.01.2026
МВФ може затвердити нову програму для України в лютому, це залежить від виконання Києвом prior actions – Фонд
18:06, 15.01.2026
ОСТАННЄ
Двоє людей постраждали під час удару БпЛА по Дніпровському району Херсона - ОВА
22:52, 18.01.2026
Через напружену ситуацію навколо Гренландії Кошта скликає позачергову Європейську Раду
22:36, 18.01.2026
CEO YASNO: у Києві тривають екстрені відключення електроенергії, країна переходить на графіки з 4,5–5 черг
22:22, 18.01.2026
Ще 30 бригад залізничників долучаться до відновлення тепла у Києві - "Укрзалізниця"