Рух транспорту на ділянці вул. Хмельницького в Києві тимчасово обмежено через обвалення будинку і рятувальні роботи
Київська міська державна адміністрація інформує водіїв про тимчасове обмеження руху на вулиці Богдана Хмельницького через обвалення будинку на цій вулиці.
"На вулиці Богдана Хмельницького на ділянці від вул. Пушкінської до вул. Володимирської тимчасово обмежено рух транспорту. Таких заходів вжито у зв'язку з аварією, що сталася у будинку на вулиці Богдана Хмельницького, 12", - повідомляє прес-служба КМДА.
Столична влада просить водіїв по можливості обирати інші маршрути руху.
Як повідомлялося, на вул. Богдана Хмельницького у відселеній аварійній будівлі сталося обвалення перекриття між підвалом і першим поверхом, внаслідок чого під завалами опинилися будівельники, які перебували в підвалі. Інформація про кількість людей, що перебували там, уточнюється, є дані, що там було від трьох до п’яти осіб. Нині відомо про трьох врятованих.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Приїзд Трампа до Києва був би важливим сигналом для України й самого президента США - Мережко
15:08, 29.12.2025
КМДА: в Києві відновлено теплопостачання для ще понад 3,5 тис. будівель після атаки 27 грудня
22:25, 28.12.2025
Рух електротранспорту в Києві повністю відновлено - КМДА
14:20, 28.12.2025
Опалення повернеться в усі будинки Києва до кінця дня - віцепрем'єр
12:16, 28.12.2025
У Києві відновлюють електропостачання, у Київській області – 19 тис., у Чернігівській – 20 тис. домогосподарств без світла – Міненерго
10:51, 28.12.2025
ОСТАННЄ
Росіяни контролюють близько половини Покровська - Сирський
22:33, 29.12.2025
Ще семеро українських дітей вдалося повернути з окупованих територій
21:53, 29.12.2025
Сибіга назвав важливим для України рішення Канади про нову допомогу на 2,5 млрд канадських доларів
21:33, 29.12.2025
Підвищення тарифів на розподіл газу для підприємств має бути відтерміновано - Терехов
21:25, 29.12.2025
Сибіга поінформував главу МЗС Панами про масштабні удари РФ та мирні зусилля України