Питання про призначення позапланової перевірки "Інтера" щодо сюжету про Небесну сотні буде винесено на засідання Нацради
Національна рада з питань телебачення і радіомовлення винесе питання про призначення позапланової перевірки телеканалу "Інтер", де також буде розглянуто питання щодо сюжету про Небесну сотню, на засідання в четвер, повідомив у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" глава регулятора Юрій Артеменко.
За його словами, раніше на засідання вже було винесено питання про призначення перевірки телеканалу у зв'язку з трансляцією фільму, "в якого є ознаки порушення українського законодавства".
"Я попросив, щоб ми додали до проекту цього рішення і питання щодо сюжету (про Небесну сотні - ІФ)", - повідомив Ю. Артеменко.
Планове засідання регулятора заплановано на 25 лютого.
Раніше в Інтернеті поширили сюжет про вшанування пам'яті Небесної сотні, зняте телеканалом "Інтер", під час якого з'являється звуковий супровід редактора з нецензурним висловлюванням.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Кабмін створив Нацраду з гарантій прав дитини
11:45, 20.11.2025
Нацрада телерадіомовлення про блокування Угорщиною українських медіа: це виходить за межі прийнятних регуляторних практик
16:04, 01.10.2025
Жестова мова в Україні використовується лише на 5 телеканалах з 41, аудіодискрипція відсутня взагалі – Нацрада
15:50, 23.09.2025
Список заборонених сайтів із піратськими медіасервісами розширено
15:06, 24.01.2025
Нацрада закликала європейських партнерів внести телеграм-канал до переліку регульованих цифрових платформ
13:21, 30.04.2024
ОСТАННЄ
Ворог просунувся поблизу села Лозова а також неподалік Степногірська та в ньому самому - DeepState