Події

Мінфін підтримує створення єдиного реєстру для відшкодування ПДВ

Міністерство фінансів України підтримує створення єдиного реєстру для відшкодування податку на додану вартість (ПДВ), повідомила міністр фінансів Наталія Яресько.

"Ми підтримуватимемо створення єдиного, хронологічного, прозорого реєстру онлайн", - сказала вона на засіданні комітету Верховної Ради з питань економічної політики в середу в Києві.

За словами міністра фінансів, створення єдиного реєстру для відшкодування ПДВ було передбачено урядовим законопроектом із змін до Податкового кодексу (№3630) ще в 2015 році, проте під час бюджетного процесу парламент вирішив створити два реєстри для відшкодування ПДВ.

Н. Яресько зазначила, що Мінфін підтримує законопроект депутата від фракції "Самопоміч" Тетяни Острикової про створення єдиного реєстру із ПДВ.

Як повідомлялося, з 1 лютого 2016 року почнуть діяти два публічні відкриті реєстри з однаковою системою хронологічного відшкодування ПДВ: одного - для тих, що відповідають критеріям автоматичного відшкодування платників податків, другого, - для усіх інших.

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ