Заторів на автошляхах України немає
Заторів на автомобільних дорогах України наразі немає, в Одеській і Миколаївській областях транспортне сполучення на автошляхах тимчасово припинено та заборонено, повідомляється на сайті Держслужби України з надзвичайних ситуацій.
"За даними Укравтодору, на території країни заторів немає. Складна ситуація із забезпеченням руху залишається в Одеській і Миколаївській областях. Для запобігання автомобільним заторам у цих областях на автошляхах транспортне сполучення тимчасово припинено та заборонено", - йдеться у повідомленні (станом на 7.00 четверга).
У Дніпропетровській, Кіровоградській, Миколаївській та Одеській областях тривають запобіжні заходи для недопущення аварійних ситуацій та виникнення заторів у вигляді обмеження і заборони руху автотранспортних засобів.
У Дніпропетровській області закрито рух для всіх видів транспорту на автодорогах державного значення: М-04 Знам'янка – Луганськ – Ізварине, км 72 – км 151; Н-11 Дніпропетровськ – Миколаїв, км 137 – км 179.
Обмежено рух вантажного та пасажирського транспорту на автомобільних дорогах державного значення: Р-52 Дніпропетровськ - Царичанка - Кобеляки - Решетилівка, км 24 - км 96.
У Кіровоградській області заборонено рух вантажних автомобілів, рекомендовано не виїжджати з населених пунктів області пасажирському транспорту, який може бути причиною утворення заторів на дорогах.
У Миколаївській області закрито рух для вантажних, великовагових та великогабаритних транспортних засобів на автодорогах загального користування.
В Одеській області закрито рух транспортних засобів на автодорогах М-14 Одеса - Мелітополь - Новоазовськ, км 17+555 - км 55+550. Обмежено (заборонено) рух вантажних, великовагових та великогабаритних транспортних засобів всіма автошляхами загального користування області. Крім цього, заборонено рух транспортних засобів на деяких автошляхах області.