Порошенко звільнив командувача Сухопутними військами Пушнякова
Президент України Петро Порошенко підписав указ про звільнення Анатолія Пушнякова з посади командувача Сухопутними військами Збройних сил України.
Відповідний указ президента України №4/2016 від 13 січня 2016 року оприлюднено в четвер на офіційному сайті глави Української держави.
"Звільнити генерал-лейтенанта Анатолія Пушнякова Савватієвича з посади командувача Сухопутними військами Збройних сил України", - зазначено в указі.
Як повідомлялося, 24 грудня 2015 року міністр оборони України Степан Полторак прийняв рапорт про звільнення А. Пушнякова з посади командувача Сухопутних військ ЗС України. Також повідомлялося, що наразі А. Пушняков проходить військово-лікарську комісію.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ
17:51, 03.12.2025
"Генерал Черешня" повідомив про оновлення флагманського перехоплювача БпЛА AIR Pro
15:46, 03.12.2025
"Сухопутні війська ЗСУ: 1-й центр рекрутингу презентує 61-шу Степову бригаду
14:10, 03.12.2025
Підрозділам ЗСУ вдалося суттєво покращити тактичне положення в Купянську - Сирський
18:35, 02.12.2025
Більша частина міста Куп’янськ перебуває під контролем українських військ - Угруповання обʼєднаних сил