Події

Горіння газового факела в місці аварії газопроводу "Союз" припинилося - ДСНС

Горіння газового факела, спричинене розгерметизацією на підземній ділянці магістрального газопроводу "Союз" поблизу с. Городилового (Хустський район Закарпатської області) припинилося, повідомила в п'ятницю прес-служба управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області.

"О 15:30 горіння газу припинилося", - йдеться в повідомленні.

На місці події продовжує працювати лінійно-експлуатаційна бригада Хустського лінійного виробничого управління магістральних газопроводів. Диспетчер цього управління здійснив перекриття засувок. Створено штаб із ліквідації надзвичайної ситуації при Хустському міськвиконкомі.

Як повідомляє прес-служба ДСНС у Закарпатській області, нині вживають заходів щодо залучення техніки і працівників для ліквідації розгерметизації та визначення причини аварії.

Як повідомлялося раніше, на підземній ділянці магістрального газопроводу "Союз" поблизу с. Городилового в п'ятницю сталася розгерметизація з подальшим самозайманням газового факела.

Інформація про розгерметизацію надійшла до оперативно-рятувальної служби 1 січня о 9:55. О 12:03 сталося самозаймання газового факела.

Загиблих і травмованих унаслідок події немає. Відключення населених пунктів від газопостачання також не було.

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ