Корбан відмовився від своїх адвокатів, оскільки вони не в змозі адекватно сприймати те, що відбувається
Лідер партії "УКРОП" Геннадій Корбан заявив, що відмовляється від послуг своїх адвокатів на судовому засіданні про обрання йому запобіжного заходу в понеділок вночі в Дніпровському райсуді Києва.
Адвокати Г.Корбана подали повторне клопотання про невідкладне медичне обстеження свого підзахисного, проте головуюча суддя Оксана Бірса відхилила його.
Після цього захист політика заявив про відведення О.Бірси і сторони вступили в полеміку. У цей час Г.Корбан заявив, що відмовляється від своїх захисників з огляду на неадекватність сприйняття ними того, що відбувається, через велику втому. Суддя уточнила у нього, чи відмовляється він від усіх своїх адвокатів, на що Г.Корбан відповів ствердно і додав, що вимагає надати йому безкоштовного адвоката, що передбачено законодавством.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
САП: Касаційний суд лишив в силі вирок нардепу Сольвару
18:58, 16.12.2025
Вирок екс-президенту Януковичу набрав законної сили – прокуратура
18:43, 16.12.2025
Воєнний стан не звільняє державу від сплати пені за затримку відшкодування ПДВ — КАС ВС
17:01, 16.12.2025
Росіянина, який катував цивільне населення під час окупації Липецької ОТГ, заочно засуджено до 12 років ув’язнення
14:05, 16.12.2025
Керівник апарату КМДА повідомив про рішення суду щодо незаконного притягнення до відповідальності
18:45, 15.12.2025
ОСТАННЄ
Власники зруйнованих будівель отримають землю без аукціонів – Зеленський підписав закон
20:17, 17.12.2025
У Синельниківському районі на Дніпропетровщині утворено 5 військових адміністрацій – указ
20:10, 17.12.2025
Кабмін підвищив доступність протезів та ортезів для дітей - Свириденко
19:57, 17.12.2025
Люди з інвалідністю зможуть отримати компенсацію за переобладнання авто - Свириденко
19:52, 17.12.2025
Рада ЄС з очікує на відкриття кластерів з Україною та Молдовою щодо вступу до ЄС - Качка