Дружина президента організувала благодійний концерт для дітей з обмеженими можливостями
За ініціативою голови Благодійного фонду Порошенка, дружини президента України Марини Порошенко в неділю у рамках програми соціалізації дітей з особливими потребами відбувся щорічний благодійний концерт "З теплом у серці" за участю та для дітей з обмеженими можливостями.
"На передноворічне свято у Київський палац дітей та юнацтва пані Марина запросила близько 400 дітей з особливими потребами з Києва та Київської області, на яких чекали Святий Миколай, ігри, забави, а також – концерт талановитих дітей і виступ Національного президентського оркестру України", - повідомили в прес-службі президента України.
У концерті також взяли участь Олександра, Євгенія та Михайло Порошенки. Святковий захід відвідав і президент Петро Порошенко.
Концертну програму підготували діти-переможці ХХХIV Київського фестивалю творчості дітей і молоді з функціональними обмеженнями "Повіримо в себе", а також вихованці творчих колективів Київського палацу дітей та юнацтва.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб
18:32, 12.12.2025
Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб
18:23, 12.12.2025
Порошенко ініціює передачу військовим коштів з корупційних схем в енергетиці
22:02, 09.12.2025
Петро Порошенко передав військовим чотири комплекси протидії технічним розвідкам "Ай-Петрі"
12:00, 07.12.2025
Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони
11:09, 06.12.2025
ОСТАННЄ
Коордштаб: Білорусь передала Україні 114 цивільних громадян, серед них – українці і білоруські діячі Марія Александрова, Віктор Бабаріко та інші
16:50, 13.12.2025
Сирський: Ворог веде наступальні дії по всій лінії бойового зіткнення
16:43, 13.12.2025
Дитина та жінка постраждали внаслідок влучання дрона в цивільну автівку в Харківській області
16:42, 13.12.2025
Уряд ухвалив рішення про автоматичний військовий облік громадян України
16:32, 13.12.2025
Енергетики повернули світло для 40 тис. родин на Одещині після масованого удару