Житель Донецька намагався ввезти на тимчасово окуповану територію майже 240 тис. грн - Держприкордонслужба
Прикордонники виявили 240 тис. грн у жителя Донецька, який намагався ввезти їх на тимчасово окуповану територію, повідомляє прес-служба прикордонного відомства.
У суботу на контрольному пункті в'їзду-виїзду Мар’їнка на лінії розмежування прикордонники загону Краматорська вивели із загального потоку для додаткової перевірки автомобіль "Опель".
Причиною перевірки стала оперативна інформація про можливе приховане переміщення коштів громадянином України, жителем Донецька, яку прикордонники отримали напередодні.
"Інформація підтвердилася, оскільки прикордонно-митна оглядова група виявила під час перевірки в особливостях конструкції автомобіля - в салоні автомобіля, в ніші під відділенням для рукавичок, у барсетці під підкладкою майже 240 тис. грн", - зазначено в повідомленні.
Громадянин разом з виявленими коштами в установленому порядку переданий правоохоронним органам для з'ясування обставин перевезення грошей.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Держприкордонслужба: на Донеччині знищено рухомий пункт розвідки та управління ППО "Овод" окупантів
11:20, 22.11.2025
Міндіч залишив Україну на законних підставах - Держприкордонслужба
16:32, 12.11.2025
У пункті пропуску "Краківець" можливе уповільнення руху у зв’язку з початком роботи системи EES - Держприкордонслужба
18:57, 20.10.2025
Зеленський привітав розвідників Держприкордонслужби з професійним святом, відзначив нагородами
18:48, 20.10.2025
РФ, Іран та КНДР втрачають доступ до постачання військових компонентів і почали їх підробку
19:43, 07.10.2025
ОСТАННЄ
Білецький анонсував створення Ветеранського корпусу для всіх підрозділів Сил оборони
12:47, 06.12.2025
Щонайменше 8 людей поранені внаслідок нічної атаки в Україні
12:37, 06.12.2025
Знеструмлені 10 населених пунктів у Запорізькій області внаслідок атаки РФ
12:18, 06.12.2025
Погода найближчими днями в Україні не зміниться, лише на заході в понеділок невеликий дощ, на півдні - туман
12:10, 06.12.2025
Фотовиставка відкрилася на станції метро "Золоті ворота" в Києві з нагоди Дня ЗСУ