У штабі АТО спростовують інформацію про те, що військовослужбовці ЗС України продають гумдопомогу від США до ЛНР
У штабі антитерористичної операції спростовують інформацію про те, що військовослужбовці Збройних сил України продають майно, отримане в рамках гуманітарної допомоги від США, на територію так званої ЛНР.
"Українські військовослужбовці таким не займаються. Все, що було отримано в рамках допомоги – все перебуває на балансі ЗС України, і навіть фізично неможливо що-небудь, зокрема й автомобілі, перемістити за лінію розмежування, - сказав у суботу агентству "Інтерфакс-Україна" начальник прес-центру штабу АТО Олексій Мазепа.
Раніше в ЗМІ з посиланням на представників ЛНР повідомили, що українські військовослужбовці нібито продали автомобіль, отриманий у рамках гумдопомоги від США. Як доказ, наводиться факт продажу бійцями ЗС України американського броньовика Humvee ополченню ЛНР.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
ЗСУ майже повністю вийшли з Курської області, пауза у наданні розвідданих припала на критичні дні наступу армії РФ
16:01, 18.03.2025
Президент підписав закон про направлення підрозділів ЗСУ до інших держав під час війни
11:56, 17.03.2025
ЗСУ виконують завдання у Курській області, командування ставить завдання максимально зберігати життя – Зеленський
15:45, 12.03.2025
Міністр оборони Франції: ми відмовимося від будь-якої форми демілітаризації армії України
13:22, 11.03.2025
Порошенко передав військовим ще два комплекси "Ай-Петрі"
16:01, 10.03.2025
ОСТАННЄ
США з РФ можуть обговорювати будь-які питання, але Україна не має бути в меню для Путіна - Зеленський
22:15, 18.03.2025
Зеленський хотів би дізнатись від Трампа деталі його розмови з Путіним
22:10, 18.03.2025
П'ятеро цивільних постраждали через влучання дрона у приватну автівку у Харківській області - Нацполіція
21:58, 18.03.2025
Зеленський: На сьогодні немає серйозних дефіцитів у озброєнні
21:54, 18.03.2025
Зеленський доручив МЗС підготувати деталі щодо можливого виходу США з групи розслідування воєнних злочинів РФ